Razočaranje je ogromno

Domžalec 21.04.2022  |  Miha Ulčar

Po fantastičnem prvem polčasu, ko sta za dvojno prednost poskrbela Senijad Ibričić in Tilene Klemenčič, so Domžalčani v drugem delu igre prejeli tri zadetke in izpadli iz pokalnega tekmovanja.

V finale se je tako po preobratu prebil ljubljanski NK Bravo. Dejan Djuranović po tekmi: ”Razočaranje je ogromno, saj nismo dosegli želenega. Po odličnem prvem polčasu, ko smo imeli vse pod nadzorom, je sledilo povsem nekaj drugega. Zavedali smo se, da lahko en prejeti gol marsikaj spremeni. 2:0 je namreč varljiv rezultat. In ravno to se je zgodilo, ampak še naprej smo imeli priložnosti, kjer bi morali odločiti tekmo. Strel Kariča je Orbanić odbil, nato ni uspelo