Pot Cedevite Olimpije v jadranski končnici ekspresno končana

RTV Slovenija pred 15 dnevi  |  R. K., T. J.

Košarkarji Mege so slavili tudi v Stožicah. Cedevito Olimpijo so ugnali s 85:71 in četrtfinalno serijo dobili z 2:0 v zmagah. Zmaji tako niso izpolnili še enega cilja v zelo slabi sezoni.

Po velikem neuspehu v Evropi so Ljubljančani klavrno končali tudi regionalno tekmovanje. Na prvi tekmi jih je Mega v Beogradu nadigrala, ko jim je nasula kar 119 točk, tokrat so korak Ljubljančani držali do zadnje četrtine, potem pa popustili in ostali praznih rok ter sezono končali precej prej, kot so načrtovali. Mega je tretjič zapored premagala Cedevite Olimpije, sicer pa je slavila že desetič v nizu. Mlada srbska zasedba zdaj čaka tekmeca v polfinalu. Crvena