Konec jadranske zgodbe za Cedevito Olimpijo

Delo pred 11 dnevi

Košarkarji Cedevite Olimpije so tudi na domačem parketu v Stožicah le tri četrtine držali stik z Mego, ki je slavila zmago s 85:71 in se uvrstila v polfinale.

Košarkarji Cedevite Olimpije so se že v četrtfinalu poslovili od jadranske lige, mnogo prej, kot so načrtovali in si želeli. Tudi v Stožicah je bila beograjska Mega boljša, tokrat s 85:71, in se povsem zasluženo uvrstila v polfinale lige ABA. Če je bila na prvi tekmi v Beogradu največja težava Olimpije obramba, so tokrat odigrali bolje, a s porazno igro v napadu niso uspeli držati koraka z razigrano Mego. Ob vstopu v zadnjo četrtino je Cedevita Olimpija še imela