Hopsi s kar 46 točkami igralcev s klopi presenetili Krko

RTV Slovenija pred 10 dnevi  |  T. O.

Košarkarji Hopsov s Polzele so v 26. krogu Lige Nova KBM premagali Krko z 98:95. Po trojki Bačvića je Krka ob koncu rednega dela izsilila podaljšek, v katerem so gostitelji po zaostanku z 91:92 dosegli šest točk zapored.

Vladimir Vranić je dosegel 27 točk za Hopse, po 18 točk sta dosegla Anthony Collins in Jure Besedić. Niko Bačvić je bil s 27 točkami, sedmimi skoki in petimi podajami najboljši pri Krki, ki je pogrešala Marka Radovanovića, Jurija Macura in Jana Špana. Ob polčasu je bilo 47:45, po tretji četrtini 69:68. Četrta četrtina je bila še naprej zelo izenačena, saj nobena ekipa ni vodila za več kot štiri točke. V statistiki najbolj izstopa kar 46 točk igralcev Hopsov s klopi