Vrhunski dosežki Judo in Ju-jitsu kluba Komenda na Državnem prvenstvu v Jiu-Jitsu (Ne-waza)

Domžalec pred 11 dnevi  |  Uredništvo

V soboto, 20. aprila 2024, je bila Športna dvorana Litija prizorišče izjemnega tekmovanja, kjer so tudi tekmovalci Judo in Ju-jitsu kluba Komenda pokazali svoj talent in vztrajnost na Državnem Prvenstvu v Jiu-Jitsu Ne-waza.

S svojim izjemnim nastopom so osvojili kar deset kolajn. Tekmovalci so se pomerili v različnih starostnih kategorijah, pri čemer so nekateri navdušili tudi v starejših kategorijah. Kljub napornemu dnevu so se borili s srcem in dušo, kar se je odrazilo v njihovih odličnih uvrstitvah. Državno prvenstvo je prineslo kar dve državni prvakinji in štiri državne podprvake, ki so s svojimi izjemnimi dosežki osvojili srca gledalcev. V kategoriji U18 je naslov državne