Domžalska Jasmin Sport Ledita ponovno osvojila naslov prvakinj mednarodne Ženske Extra lige

Domžalec 23.04.2018  |  Miha Ulčar

Z zaključnim turnirjem, ki je tokrat potekal v Murski Soboti, se je končala druga sezona razvojne mednarodne Ženske Extra lige, katere center so ravno Domžale.

Po sobotnih polfinalnih razpletih so se v nedeljo, 22. aprila 2018, najprej v borbi za tretje mesto pomerili ekipi ŽKK Pomurje in ŽKK Jesenice-Kranjska gora, nato pa za prvo mesto ekipa ŽKD Jasmin Sport Ledita in ŽKK Krka. Vzdušje med finalno tekmo v Športni dvorani I. Osnovne šole v Murski Soboti je bilo vroče, saj sta obe ekipi s seboj pripeljale kar precejšnje število navijačev, kateri so poskrbeli za pravo športno vzdušje. Vse pohvale gredo seveda tudi domači