Mladinska ekipa v finalu državnega prvenstva

Domžalec 24.04.2022  |  Karin Božič Zupančič

U19 ekipa Helios Suns A se je na zaključnem turnirju najboljše osmerice v Škofji Loki, z zmagama nad vrstniki GGD Šenčurja in ECE Triglava, uvrstila v veliki finale državnega prvenstva za mladince.

V današnjem finalu ob 20. uri, ki si ga boste lahko ogledali tudi v neposrednem prenosu na Sportklubu 1, se bodo pomerili z močno ekipo Cedevite Olimpije. Tako četrtfinale proti Šenčurju, kot polfinale proti Triglavu, so domžalski košarkarji odigrali po podobnem receptu. Po izenačenem prvem polčasu so v drugih dvajsetih minutah dvignili ritem in si priigrali neulovljivo prednost. Proti “gradbincem” iz Šenčurja je bilo na polovici tekme poravnano na 34:34, potem pa