"Do konca. Za klub, za Maribor, za vzor vsem!"

RTV Slovenija pred 10 dnevi  |  Tomaž Okorn

"Moja odgovornost je bila, da se 2. tekma ni končala po željah, saj sem imela priložnost unovčiti zmagovito točko, zato sem bila zelo razočarana. To me je še dodatno motiviralo, da se oddolžim tako sebi kot ekipi," je po zmagi v Kamniku dejala Iza Mlakar.

Odbojkarice Calcita Volleyja so imele včeraj v domači dvorani priložnost, da končajo finalno serijo in s 3:0 v zmagah petič zapored postanejo državne prvakinje. A se je zataknilo. Resda so se vrnile po dveh nizih zaostanka, a so bile v odločilnem petem nizu nemočne. Bankirke so niz dobile s 15:8. Pri Mariborčankah je opaziti več svežine, dolg premor pred finalom jim ni škodil. Da kamniški trener Bruno Najdič odlično pozna mariborske igralke, saj je pri Braniku