Bivši soigralec Dončića znova blestel, Indiana šokirala Buckse

Zurnal24 pred 15 dnevi  |  STA M. G.

V severnoameriški ligi NBA so v konferenčni polfinale napredovali košarkarji Indiane Pacers in New York Knicks. Prvi so na šesti tekmi doma ugnali Milwaukee Bucks s 120:98, drugi pa so v gosteh premagali Philadelphio 76ers s 118:115

Za preboj v finale vzhodne konference se bosta ekipi pomerili med seboj, prva tekma pa bo v noči s ponedeljka na torek v New Yorku. Kratkohlačniki so v še enem tesnem obračunu ugnali Philadelphio, a je sprva kazalo na precej višjo zmago Newyorčanov. V prvi četrtini so namreč povsem zasenčili domače in povedli kar s 33:11. Na krilih glasnega občinstva so 76ers hitro pripravili preobrat in na polčas odšli celo s prednostjo. Philadelphia je v tretji četrtini vodila že