#intervju Bruno Najdič, trener odbojkaric Calcit Volleyja: Do uspehov se ne pride preko noči

Dnevnik pred 14 dnevi  |  Miha A. Štamcar Miha A.

Pred tednom dni so odbojkarice Calcit Volleyja še petič zaporedoma, skupaj že osmič, osvojile naslov državnih prvakinj, prvič pod vodstvom 56-letnega Bruna Najdiča, ki je bil pred tem že osemkrat državni prvak z Novo KBM Branika in leta 2004 z odbojkarji Šoštanja Topolšice.

Najuspešnejši trener v obeh prvih slovenskih odbojkarskih ligah, ki se je leta 2015 kot prvi z žensko reprezentanco uvrstil na evropsko prvenstvo, je zadovoljen z letošnjo klubsko sezono kamniških odbojkaric, ne skriva pa razočaranja nad številnimi odpovedmi v ženski reprezentanci, ki je v torek v Kranjski Gori začela priprave na zlato evropsko ligo. Po koncu finalne serije ste dejali, da niste zadovoljni s tem, kam gre slovenska ženska odbojka. Zakaj takšna