Irving o svojem 'bratu' Dončiću: "Skušam narediti vse, da je nasmejan in dobre volje"

RTV Slovenija pred 14 dnevi  |  S. J.

Vodstvo Dallasa je lani pozimi precej stavilo na kombinacijo Luka Dončić-Kyrie Irving, a v tednih, ki so sledili, je šlo vse narobe, saj so Mavsi ostali celo brez končnice, letos pa se vse zdi popolnoma drugače.

Osnova je seveda zdravje, tako Dončić kot Irving sta zdrava, motivirana in učinkovita, v letošnjem zimskem prestopnem roku pa se je ekipa dobro okrepila še z višino, kar pomeni dodatno dimenzijo predvsem v obrambi. Dallas je tako v uvodnem krogu končnice izločil LA Clipperse s 4:2. Irving zgolj sledil toku igre Junak odločilne zmage je bil Kyrie Irving, ki je v drugem polčasu dosegel kar 28 od svojih 30 točk. Čeprav je Dallas sredi druge četrtine vodil s 13 točkami