Po dramatični končnici Domžalčani do polfinala državnega prvenstva!

Domžalec 08.05.2021  |  Miha Ulčar

Helios Sunsi so se s tesno zmago nad GGD Šenčurjem z 68:66, v odločilni tretji tekmi četrtfinala, uvrstili med najboljše štiri ekipe državnega prvenstva.

V polfinalu Domžalčane čaka spopad s Cedevito Olimpijo. Kakšno dramo smo tokrat spremljali v Domžalah. Že kar na začetku priznamo, da ne bi bilo nič nezasluženo, če bi se zmage veselili košarkarji Gorenjske gradbene družbe Šenčur. Čeprav brez Dina Murića, Rama Rizvića in tokrat tudi Nejca Martinčiča, so bili prvih 32 minut tekme v vodstvu, največ za 13 pri rezultatu 34:47 sredi tretje četrtine. A so Domžalčani vztrajali. Tudi ko je že kazalo, da je polfinale preveč