Palijev memorial – 8 medalj za JK Ippon Kamnik

Domžalec 23.05.2024  |  Uredništvo

V soboto, 18. maja 2024, je v Gibu Šiška potekalo tekmovanje Palijev memorial, kjer so se mladi judoisti Judo kluba Ippon Kamnik izkazali z odličnimi nastopi.

Tekmovanje, ki je štelo tudi za točke slovenskega pokala, je prineslo pomembne rezultate v kategorijah U14 in U16. Tekmovalci iz Kamnika so se domov vrnili z impresivno bero medalj – skupaj so jih osvojili kar osem. Nastja Drakšič Koštomaj in Rok Ravnikar sta v kategoriji U16 zasedla prva mesta. Pavle Ilić je prav tako v kategoriji U16 osvojil drugo mesto. Na tretje stopničke pa so se povzpeli Leon Adrović, Karim Veinhandl (oba U16), Svit Starovasnik, Aleks Kolenko