DALLAS ZAPRAVIL PRVO ZAKLJUČNO ŽOGICO: Kljub trojnemu dvojčku Dončića je na četrti tekmi doživel poraz (VIDEO)

Regional 29.05.2024

Košarkarji Dallas Mavericks so na četrti tekmi konferenčnega finala proti Minnesota Timberwolves zapravili prvo zaključno žogico za uvrstitev v veliki finale severnoameriške lige NBA.

Minnesota je bila boljša s 105:100. Slovenski as pri Dallasu Luka Dončić je dosegel trojni dvojček z 28 točkami, 15 skoki in 10 podajami, a ni bil pri pravem metu. Dallas je v zadnjo četrtino tekme vstopil z zaostankom petih točk (73:78) in nato v prvi polovici četrtine trikrat izenačil, pri 90:89 pa celo povedel. A je Minnesota za razliko od prvih treh tekem serije, ko je vsakič izgubila po vodstvu pet minut pred koncem tekme, tokrat bila bolj zbrana ekipa v