Atletico za začetek sezone odnesel točko s Ceramice

RTV Slovenija 19.08.2024  |  T. J.

Kar šest tekem uvodnega kroga nove sezone La lige se je končalo z remijem. Za konec so se brez zmagovalca razšli še nogometaši Villarreala in Atletica iz Madrida. Na Ceramici je bilo 2:2.

Gostje so v uvodnih minutah prevzeli terensko pobudo in si v 13. minuti priigrali prvo večjo priložnost. Z desne strani je podal Marcos Llorente, do strela z glavo je prišel Samuel Lino, z obrambo pa se je izkazal Diego Conde. Tri minute pozneje je znova predložek poslal razigrani Llorente, tokrat je streljal Reinildo in žoga je končala v mreži, toda zaradi prepovedanega položaja je bil zadetek razveljavljen. V 18. minuti je iz prve večje priložnosti povedla rumena