Izjemni Kopitar s hat-trickom začel 19. sezono v Ligi NHL!

RTV Slovenija pred 11 urami  |  Mitja Lisjak

Kakšen uvod v novo sezono Lige NHL! Najboljši slovenski hokejist vseh časov Anže Kopitar se je trikrat vpisal med strelce in pomagal Los Angelesu do zmage v Buffalu (1:3).

Hrušičan, ki je začel svojo 19. sezono med hokejsko elito, je zablestel v polnem sijaju. Kingsi niso prikazali najboljše igre, a v zadnji tretjini so stopili na pravo pot in si izborili zmago. Glavno vlogo je odigral Slovenec. "V resnici v takšnih primerih poskušaš najti en strel, ki lahko spremeni tek igre. Na srečo smo ga našli v zadnji tretjini," je po obračunu povedal Kopitar. Ta je po zadetku Alexa Tucha v drugi tretjini izid izenačil na uvodu zadnje tretjine.