Odlična predstava Srbije, Kramarić zagotovil zmago Hrvatom

RTV Slovenija pred 4 urami  |  A. G.

Nogometaši Srbije so navdušili navijače v Leskovcu in premagali Švico z 2:0. V Ligi narodov v skupini A4 vodijo Španci. Evropski prvaki so z zadetkom Martina Zubimendija ugnali Dansko z 1:0.

Švicarji, ki so odlično igrali na evropskem prvenstvu v Nemčiji in nesrečno izpadli v četrtfinalu proti Angliji po streljanju enajstmetrovk, so se znašli v zaostanku v sodnikovem dodatku prvega polčasa. Lazar Samardžić je s prostega strela z desne strani poslal žogo pred vrata, kjer jo je Nico Elvedi potisnil v lastno mrežo. Na začetku drugega polčasa je vstopil Luka Jović in takoj je imel izjemno priložnost za 2:0. Znašel se je sam pred vratarjem Gregorjem Koblom,