Kralji hitro pozabili na slab večer v Torontu

RTV Slovenija pred 5 urami  |  R. K.

Manj kot 24 ur po visokem porazu v Torontu (2:6) so se hokejisti Los Angelesa odkupili z zmago v Montrealu. Po zaostanku so slavili s 4:1, Anže Kopitar pa je na peti tekmi sezone prišel do svoje sedme točke.

Večer po tem, ko je moral zaradi neprepričljive predstave na klop, je vratar David Rittich zaustavil 26 strelov in bil eden junakov druge zmage Kraljev v sezoni. Montreal je povedel v osmi minuti prek Justina Barrona, a je še pred koncem prve tretjine izenačil Alex Laferriere. Na začetku druge tretjine je goste v vodstvo popeljal Mikey Anderson. Izid je bil nespremenjen do same končnice, ko sta zmago Los Amngelesa potrdila Andreas Englund in Adrian Kempe. Pri