Han: Partnerstvo ni le podpis dokumenta, SD razume svojo odgovornost v opoziciji

RTV Slovenija pred dvema urama  |  A. K. K.

SD razume, kaj je opozicija in kaj njegova odgovornost. Sodeloval bo pri zakonih, ki državo spreminjajo na bolje, v SDS-ovo partnerstvo pa ne gre, je odločitev pojasnil predsednik SD-ja Matjaž Han.

Odločitev, da v ponujeno partnerstvo ne bodo stopili, je predsedstvo SD-ja sprejelo na ponedeljkovi seji, zdaj pa so pismo z odgovorom posredovali tudi državnemu sekretarju v premierjevem kabinetu Vinku Gorenaku, ki je v imenu premierja Janeza Janše partnerstvo tudi predstavil, je na novinarski konferenci sporočil predsednik SD-ja Matjaž Han. Podobno kot v ponedeljkovem sporočilu za javnost in skladno z vsebino odgovora Janši je ponovil, da so vabilo v partnerstvo

Povezane novice »

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem