Da bi se izognil sodišču, dvakrat grozil z bombo
Zurnal24 pred 15 urami | Domen Mal

Uroša Korošca ni bilo težko izslediti, saj je klical s svojega telefona.
V nadaljevanju preberite: Uroš Korošec je okrajno sodišče v Trbovljah dvakrat obvestil o podtaknjeni bombi. Tam bi moral sodelovati v dražbenem postopku. Na včerajšnje sojenje v Ljubljani ga ni bilo, menda je v Nemčiji. Grožnje s podtaknjenimi bombami na slovenskih sodiščih niso redke. Minuli petek so jih prejeli po velikem delu države: v Ljubljani, Mariboru, Celju, Gornji Radgoni, na Ptuju, v Kranju in Novem mestu. Kot v prejšnjih primerih, tudi tokrat k sreči v










