V izločilnih bojih sedem reprezentanc, izpadlo jih je pet

RTV Slovenija pred 10 urami  |  R. K.

Na svetovnem nogometnem prvenstvu se je končal drugi krog skupinskega dela. Po 48 odigranih tekmah se je v izločilne boje uvrstilo sedem reprezentanc, med temi so si štiri že zagotovile prvo mesto v skupini.

Med 32 najboljših so se po dveh tekmah uvrstile Mehika (skupina A), ZDA (D), Nemčija (E), Francija, Norveška (obe I), Argentina (J) in Kolumbija (J). Luksuz prvega mesta in počitka nosilcev igre si lahko pred zadnjim krogom privoščijo Mehika, ZDA, Nemčija in Argentina. Brez teoretičnih možnosti za napredovanje je ostalo pet reprezentanc. To so Haiti, Turčija, Tunizija, Jordanija in Panama. V nadaljnje tekmovanje se uvrstita po dve najboljši ekipi iz 12 skupin ter

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem