Berem = RASTEM: drugošolci postali del skupnosti bralcev občine Domžale

Domžalec pred 10 urami  |  Uredništvo

V torek, 23. junija 2026, je v dvorani Knjižnice Domžale potekal slovesni sprejem drugošolcev v skupnost bralcev občine Domžale v okviru bralno-spodbujevalnega projekta Berem = RASTEM, ki ga skupaj izvajata Knjižnica Domžale in Občina Domžale v sodelovanju z osnovnimi šolami.

Dogodka so se udeležili učenci z Osnovne šole Domžale, Podružnične šole Ihan in Osnovne šole Venclja Perka. Projekt temelji na spodbujanju bralne kulture med najmlajšimi. Učenci v prvem razredu obiščejo najbližjo splošno knjižnico, v drugem razredu pa jih po letu dni branja in spoznavanja knjig svečano sprejmemo med bralce občine Domžale. Mlade bralce je nagovorila direktorica Knjižnice Domžale Barbara Zupanc Oberwalder, ki jim je čestitala ob pomembnem koraku na

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem