Bode Miller aretiran zaradi posedovanja mamil
RTV Slovenija pred 6 urami | K. S.

Bode Miller je bil aretiran v Idahu zaradi posedovanja mamil. Nekdanji ameriški smučarski as se je izrekel za nedolžnega glede posesti nadzorovane snovi in posesti pripomočkov za uživanje mamil.
Kot razkriva policijsko poročilo, je imel 48-letni Miller ob aretaciji 6. junija pri sebi manjšo količino psilocibinskih gob, t. i. norih gob. Miller je na Instagramu pojasnil, da ga je prometna policija v Idahu ustavila na avtocesti, ko je pospešil, da bi prehitel pred seboj vozeče vozilo. Vozil se je s prijateljem, ki je imel pri sebi manjšo količino kanabisa in pipico za kanabis, Miller pa pravi, da tega ni vedel. "V celoti sva sodelovala s policistom. Upam, da





