"DOVOLJ IMAMO DIVJANJA TEH BREZBRIŽNIH LJUDI": V Ocizli zaskrbljeni, to zahtevajo od županje

Regional pred 9 urami

Prejeli smo anonimno pismo krajanov Ocizle, kjer so postale ceste z začetkom gradnje drugega tira nevarne, kot navajajo.

S problemom, s katerim se soočajo že skoraj šest let, naj bi v tem času seznanili mnoge pristojne – policijo, Občino Hrpelje-Kozina, 2TDK, Medobčinski inšpektorat in redarstvo Sežana. "Dovolj imamo divjanja teh brezbrižnih ljudi mimo mirnega dela vasi, kjer so prisotna na cesti otroška življenja," navajajo v pismu. Zahtevajo, da se postavijo hitrostne ovire, ki bodo učinkovite. Fotografija, ki je bila priložena anonimnemu pismu. Kot so zapisali pisci anonimnega

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem