18-letni Slovenec bo oral ledino in se zoperstavil Valentinu Rossiju

Zurnal24 pred 8 urami  |  David Buovski

Mark Kastelic bo nastopil na 24-urni dirki na znamenitem belgijskem dirkališču Spa Francorchamps.

V NADALJEVANJU PREBERITE: Prvič se bo zgodilo, da bo na 24-urni dirki v Belgiji nastopil Slovenec. Mark Kastelic bo nastopil z Audijem R8 LMS. Mladi Slovenec letos sicer nastopa v pokalu GT Masters za moštvo Razoon-more than racing. Prvič v zgodovini 102 leti stare vzdržljivostne dirke v Spa Francorchampsu bo na štartu tudi slovenski dirkač. 18-letni Mark Kastelic bo nastopil z Audijem R8 LMS in dirkal proti najbolj znanim dirkaškim imenom tega športa, tudi proti

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem