Slovenci odpirajo ljubljanski turnir proti Kanadi
RTV Slovenija pred 17 minutami | R. K.

Prvi nasprotniki slovenskih odbojkarjev na turnirju Lige narodov v Ljubljani so Kanadčani. Tekma v Stožicah se bo začela danes ob 20.30.
Kanada je na prvem turnirju v Ottawi premagala Francijo in doživela tri tesne poraze. Z 2:3 je izgubila proti Turčiji, ZDA in Nemčiji. V okviru Lige narodov sta se reprezentanci pomerili štirikrat, vse tekme so dobili Slovenci, ki so bili boljši tudi na olimpijskem turnirju v Parizu leta 2024. To je dvoboj šeste in enajste reprezentance na svetovni lestvici. Slovenija je šesta tudi pred drugim turnirjem Lige narodov, Kanada zaseda 13. mesto. Danes ob 20.30:











