Osrednja občinska slovesnost ob dnevu državnosti v Letnem gledališču Dob

Domžalec pred 5 urami  |  Miro Pivar

Občina Domžale in Krajevna skupnost Dob sta pripravili osrednjo občinsko prireditev ob dnevu državnosti v torek, 23. junija 2026, pri pomniku v parku pod Močilnikom v Dobu, nato pa v Letnem gledališču Dob.

Slavnostna govornica je bila županja Občine Domžale mag. Renata Kosec, pozdravni nagovor pri pomniku pa je imel Marijan Smolnikar, predsednik Sveta KS Dob. Nastopili so pihalni kvintet Godbe Domžale, Mešani pevski zbor Župnije Dob, Baletna šola Ana iz Radomelj, gledališki igralec Pavle Ravnohrib, Kulturno društvo Jožef Virk Dob in folklorna skupina Folklornega društva Groblje. Prireditev je povezovala Marta Starbek Potočan. Še pred slavnostno osrednjo občinsko

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem