Bendra in Goga pri Olimpiji; Nafto 1903 bo vodil Escudero
RTV Slovenija pred eno uro | D. S. M.

Mladi desni bočni branilec Kristjan Bendra je uradno nov član nogometnega kluba Olimpije. Za Olimpijo pa bo po novem igral tudi Tien Goga, dosedanji član Gorice.
20-letni Bendra se v Ljubljano seli iz Avstrije, kjer je vrsto let nastopal v akademiji Red Bull Salzburga, nazadnje pa je bil član graškega Sturma, so zapisali pri zeleno-belih. Instagram prispevek: https://www.instagram.com/p/DZ-MHA1jR8d/?igsh=a3Q1N3UzcjVhZ2wx "Zelo sem vesel in ponosen, da sem postal član Olimpije. Gre za klub z visokimi cilji in veliko navijaško podporo, zato je bila odločitev za prihod v Ljubljano enostavna. Komaj čakam, da se pridružim ekipi











