Feta bo znova igral za Maribor

RTV Slovenija pred 1 dnevom  |  D. S. M.

Po vrnitvi Zlatka Zahovića in Darka Milaniča v Ljudski vrt bo član nogometnega kluba Maribor znova tudi nogometaš Behar Feta.

Makedonski krilni napadalec, ki je nazadnje igral za Aluminij, je z vijoličastimi podpisal pogodbo do leta 2029. Klub je novico o njegovi vrnitvi potrdil na družbenem omrežju Facebook, prav tako so v sporočilu za javnost prestop potrdili pri Aluminiju. "Po predstavitvi športnega direktorja in trenerja so na vrsti okrepitve. Prvi nov obraz ne potrebuje dodatne predstavitve. Deset golov, pokalni naslov in – povratna vozovnica v Ljudski vrt," so zapisali pri Mariboru.

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem