Feta bo znova igral za Maribor
RTV Slovenija pred 1 dnevom | D. S. M.

Po vrnitvi Zlatka Zahovića in Darka Milaniča v Ljudski vrt bo član nogometnega kluba Maribor znova tudi nogometaš Behar Feta.
Makedonski krilni napadalec, ki je nazadnje igral za Aluminij, je z vijoličastimi podpisal pogodbo do leta 2029. Klub je novico o njegovi vrnitvi potrdil na družbenem omrežju Facebook, prav tako so v sporočilu za javnost prestop potrdili pri Aluminiju. "Po predstavitvi športnega direktorja in trenerja so na vrsti okrepitve. Prvi nov obraz ne potrebuje dodatne predstavitve. Deset golov, pokalni naslov in – povratna vozovnica v Ljudski vrt," so zapisali pri Mariboru.











