Garnbret: Dosegla sem vse, kar sem hotela in še več
Zurnal24 pred tremi urami | Ig. K., STA

Janja Garnbret je v razmaku dveh tednov preplezala eno najtežjih smeri v naravni steni in dosegla 50. zmago v svetovnem pokalu.
"Nikoli si nisem milila, da bom v dveh tednih dosegla dva taka mejnika. Ni pa še vse končano, čeprav sem dosegla vse, kar sem hotela in še več. Moja naslednja tekma bo svetovni pokal v začetku septembra v Kopru, do konca leta pa nameravam splezati še kakšno zahtevno smer. Nimam še izbrane. Kar se Slovenije tiče, mislim, da sem vse težje smeri že preplezala, mogoče se kakšna najde v prihodnje," je po vrnitvi v Slovenijo povedala Janja Garnbret. "Mislila sem, da bo





