Požar na ljubljanski železniški postaji hitro pogašen
RTV Slovenija pred 1 dnevom | G. K.

Na gradbišču na območju ljubljanske železniške postaje je popoldne med polaganjem izolacije na novem nadstrešku zagorelo. Gasilci so požar že pogasili, šlo je za manjšo intervencijo, so pojasnili v Gasilski brigadi Ljubljana.
S Policijske uprave Ljubljana so nato sporočili, da v požaru ni bil nihče poškodovan. Po do zdaj znanih podatkih je nastala materialna škoda v višini okoli 400 evrov. Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil in bodo o vseh ugotovitvah obvestili pristojno državno tožilstvo. Nadgrajena osrednja ljubljanska železniška postaja, katere gradnja vpliva tudi na promet v okolici, naj bi v novi podobi zaživela predvidoma konec poletja. Na območju bo v prihodnjih letih










