Na legendarnem bejzbolskem stadionu slavil Boston

SiolNET 03.01.2023  |  S. K., STA

Vodilno moštvo severnoameriške hokejske lige NHL Boston Bruins je v pretekli noči gostilo posebno novoletno izvedbo tekme proti Pittsburgh Penguins. Na tekmi zimske klasike na legendarnem bejzbolskem stadionu Fenway Park v Bostonu so pred skoraj 40 tisoč gledalci z dvema goloma Jaka DeBruska v zadnji tretjini z 2:1 slavili domačini.

Liga NHL, 1. januar Za Boston je to 29. zmaga na 37 tekmah v tej sezoni. Pittsburgh s petim porazom v vrsti ostaja pri 19 zmagah, ob tem so tri od zadnjih petih tekem izgubili le z golom razlike. "Črta med zmago in porazom je lahko zelo tanka," je za uradno spletno stran NHL dejal trener Pingvinov Mike Sullivan. "Odločajo majhni detajli, pravočasne akcije. Tako se je odločalo nocoj." Gostje so povedli v deveti minuti druge tretjine, ko je zadel Kasperi Kapanen. A v