Slovence čaka popravni izpit

Dnevnik 07.01.2023  |  Dejan Kresnik Dejan Kresnik

Po porazu proti Madžarski v Ljutomeru (27:28) se bo moška rokometna reprezentanca Slovenije v okviru priprav na bližnje SP z vzhodnimi sosedi znova pomerila danes ob 16. uri v Veliki Kaniži. »Super tekma, a le do 56. minute.

Zelo slaba končnica nas je stala zmage in tudi sam sem naredil dve veliki napaki v tem obdobju. Do svoje igre sem vedno kritičen, ne glede na zmago ali poraz. Že na naslednji tekmi moram biti boljši in priložnost za to bo že v Veliki Kaniži,« je po porazu v razprodani dvorani v Ljutomeru priznal Aleks Vlah, s sedmimi goli najboljši strelec dvoboja, a v končnici tudi tragični junak. Slovenci so suvereno obvladovali igro in si v končnici prvega polčasa prvič