Preobrat in pol! Manchester City si je privoščil Tottenham.

SiolNET 18.01.2023  |  R. P., M. P.

V Angliji sta se ob pokalu FA sredi tedna igrata še zaostali tekmi sedmega kroga premier lige. Manchester United je remiziral s Crystal Palace in prekinil zmagoviti niz, branilec naslova Manchester City pa je v derbiju na Etihadu premagal Tottenham s 4:2. Izbrancem Josepa Guardiole je uspel neverjeten preobrat, saj so Londončani po prvem polčasu vodili z 2:0, nato pa doživeli polom.

Sportal Arsenal zavladal severnemu Londonu in pobegnil na +8, velika smola Srba V četrtek sta Manchester City in Tottenham poskrbela za poslastico. Po prvem polčasu je dišalo po novem neuspehu Cityja, ki je v zadnjem obdobju popustil in nanizal nekaj slabših rezultatov, s tem pa dovolil vodilnemu Arsenalu, da mu je ušel na večjo prednost. Tottenham, ki prav tako ne more biti zadovoljen z rezultati v letu 2023, je po prvem polčasu vodil z 2:0. Na Etihadu sta domače