Anamarija Lampič zaključila nastope v Antholzu

SiolNET 20.01.2023  |  Pe. M.

Novopečena slovenska biatlonka Anamarija Lampič se je na četrtkovem šprintu v Antholzu izkazala s petim mestom in se zanesljivo uvrstila na sobotno zasledovanje. A 27-letnica zaradi bolezni v soboto ne bo nastopila.

Sportal Še ena izjemna predstava Anamarije Lampič Biatlonski spored na zahtevnih progah z visoko nadmorsko višino v Antholzu se je za slovensko reprezentanco v četrtek začel odlično. Na 7,5-kilometrskem šprintu se je izkazala Anamarija Lampič, ki je z dvema zgrešenima streloma in odličnim tekom končala na petem mestu, manj kot deset sekund za zmagovalnim odrom. Za Lampičevo je bilo to še drugo peto mesto na najvišji biatlonski ravni, ki jo je prvič okusila v tej