Reims na Parku princev presenetil zvezdniški PSG

SiolNET 27.01.2023  |  R. P., M. P.

Vodilni PSG je v 20. krogu francoskega prvenstva razočaral navijače, saj je na Parku princev proti Reimsu osvojil le točko. Parižani, za katere je igral tudi Lionel Messi, so po zaslugi zadetka Neymarja vodili vse do zadnjih sekund, nato pa so gostje v šesti minuti sodniškega dodatka poskrbeli za veliko presenečenje. Brez zmagovalca sta se v sobotnem derbiju razšla tudi Marseille in Monaco. Slovenski reprezentant Miha Blažič je z zadnjeuvrščenim Angersom visoko izgubil v Brestu.

Sportal Druga zaušnica za PSG, prednost se topi, nov poraz Blažičevih Francoskim prvakom se je nasmihala zmaga nad Reimsom. Po zaslugi Neymarja, ki je dosegel 12. zadetek v tej sezoni, so na Parku princev od 52. minute vodili z 1:0. Želenega cilja, zmage, pa vseeno niso dočakali. Najprej je gostiteljem otežil delo Marco Verratti, ki je za preoster prekršek prejel rdeči karton, nato pa so gostje v šesti minuti sodnikovega podaljška utišali navijače PSG in izenačili