Dva gola Dodera premalo za uspeh Olimpije na debiju trenerja Karhule v Tivoliju

RTV Slovenija 29.01.2023  |  S. J.

Hokejisti Olimpije ne najdejo poti iz krize, saj so izgubili tudi v 45. krogu Lige IceHL. Tokrat je bil v Tivoliju boljši Innsbruck, ki je slavil s 5:2. Oba gola za slovenske prvake je dosegel Chris Dodero.

Ljubljanski hokejisti so tokrat izgubili pred 800 gledalci, po novem porazu za mesti, ki vodijo v drugi del tekmovanja, zaostajajo za 12 točk. Novi trener Antti Karhula je debitiral v dvorani Tivoli, a v treh dneh mu še ni uspelo obrniti krivulje navzgor. Mackin izkoristil prvo priložnost Innsbrucka V prvi tretjini so zmaji začeli odločno in večkrat zapretili, a vratar morskih psov Thomas Edward McCollum ni klonil. V 13. minuti je Innsbruck dokazal, zakaj je