Judo klub Komenda na Pokalu Lendave osvojil 4 kolajne

Domžalec 10.02.2023  |  Petra Petravič

V nedeljo, 4.2.2023 so se judoisti Judo kluba Komenda udeležili uradnega mednarodnega tekmovanja v kategoriji mladincev U21 in mlajših kadetov U16, Pokal Lendave, kjer je tekmovalo 319 tekmovalcev iz 39 klubov in 7 držav.

Tekmovalci Judo kluba Komenda so se odlično borili in osvojili ekipno 11. mesto ter 4 kolajne. Haya Veinhandl Obaid je nastopila kar v dveh starostnih kategorijah. V kategoriji mlajših kadetinj – U16 je premagala vso konkurenco in zasluženo osvojila 1. mesto, nato pa je tekmovala še s starejšimi v kategoriji mladink (U21) in z dobrimi borbami proti starejšim in bolj izkušenim nasprotnicam dosegla 3. mesto. Timeja Starovasnik je v kategoriji mlajših kadetinj – U16