Real pokazal moč, na 0:2 odgovoril s petimi goli

Delo 21.02.2023

Prvaki iz Madrida so uprizorili popoln zasuk v Liverpoolu in stopili na prag četrtfinala lige prvakov. Vinicius Junior in Karim Benzema dvakrat v polno.

Derbi lanskih finalistov lige prvakov iz Pariza je več kot upravičil pričakovanja nogometnih sladokuscev. V prvi tekmi osmine finala so na kultnem štadionu Anfield nogometaši Liverpoola in Real Madrida dosegli sedem golov, zmage s 5:2 pa so se veselili gostje iz Španije, ki so zaostajali z 0:2. Darwin Nuñez je zadel že v četrti minuti. FOTO: Paul Ellis/AFP Prvi polčas je bil spektakularen in je prinesel štiri zadetke, za dva sta bila kriva vratarja Thibaut Courtois