KOPRSKIM ROKOMETAŠEM V MARIBORU ŽE KAZALO NA ZMAGO, NATO PREOBRAT: Razšli so se z neodločenim izidom (FOTO, VIDEO)

Regional 25.02.2023

Rokometaši Maribora Branika in Kopra so se v 16. krogu lige NLB razšli z neodločenim izidom 30:30 (14:17).

Koprčani so v Mariboru pričakovali novo zmago in v prvem polčasu jim je za to tudi lepo kazalo, saj so vodili že za šest golov. Toda Mariborčani se niso predali, na koncu pa v zadnji minuti celo nadoknadili dva gola zaostanka ter vpisali točko, ki jih je vsaj začasno popeljala na 12. mesto. Koper ostaja sedmi. 16. krog lige NLB: RK Maribor Branik - RD Koper Spletni prenos #LigaNLB v živo! Objavil/a Rokometni klub Maribor Branik dne Petek, 24. februar 2023 Po dokaj