O žiriji: "Delajo določene razlike! Meni tega niso ugodili, Norvežanu so!"

Zurnal24 26.02.2023  |  Tadej Mesarič

Glavni slovenski junak te zime je tudi po mešani ekipni tekmi na svetovnem prvenstvu v nordijskem smučanju opozoril na različen odnos vodstva tekmovanj do različnih skakalcev.

Slovenska reprezentanca v postavi Ema Klinec, Nika Križnar, Timi Zajc in Anže Lanišek je na mešani ekipni tekmi v smučarskih skokih osvojila prvo medaljo na domačem svetovnem prvenstvu v Planici. Na srednji skakalnici je osvojila bronasto odličje. Zlato je pripadlo Nemcem, srebro pa Norvežanom. Planica 2023 Šport Slovenija ima kolajno na domačem SP "Ta medalja pa je bila resnično prigarana. Spet smo imeli malo preizkušanja mojih živcev, kako bom ostal miren. Ostal