Brooklyn je proti Bostonu izbrisal -28

RTV Slovenija 04.03.2023  |  S. J.

Košarkarji Brooklyna so v prvem polčasu na gostovanju proti Bostonu zaostajali že za 28 točk, se pobrali in nato v velikem slogu zmagali s 115:105. Junak tekme je bil Mikal Bridges, ki je dosegel 38 točk.

Gostitelji so v drugi četrtini vodili že z 51:23 in vse je kazalo na novo gladko zmago Keltov. A Netsi so se pobrali in na odmor odšli le še z zaostankom devetih točk (64:55), podoben trend pa nadaljevali tudi v drugem polčasu. Mikal Bridges se je v Netsih znašel po menjavi s Kevinom Durantom in v novi vlogi blesti. V zadnjih šestih tekmah je kar trikrat dosegel vsaj 30 točk, tokrat pa je dodal še 10 skokov. "Že zadnjih nekaj tekem nam je jasno, da v napadu nimamo