Nov izjemen večer Kraljev, Kopitar s "hat-trickom" podaj #video

SiolNET 10.03.2023  |  Pe. M.

Hokejisti Los Angeles Kings še naprej navdušujejo svoje navijače, tokrat so na terenu aktualnega prvaka zmagali s 5:2 in niz zmag podaljšali na pet. Kapetan Anže Kopitar je k zmagi prispeval tri asistence, Adrian Kempe in Phillip Danault pa vsak po dva zadetka. Joonas Korpisalo je zbral 28 obramb, za svojo drugo zmago na drugi tekmi v dresu kalifornijskega kolektiva, h kateremu se je preselil pred dnevi iz Columbusa. Kralji ostajajo drugo moštvo zahodne konference in pacifiške divizije, pred njimi je z

Sportal Minnesota se drži vrha na zahodu NHL Sportal Vroči Kralji na čelu s Kopitarjem se ne ustavljajo Kalifornijska zasedba je tudi na gostovanju pri branilcih Stanleyjevega pokala nadaljevala odlično rezultatsko serijo. Že po dveh minutah se ji je ponudila priložnost za vodstvo ob igralcu več, a številčne prednosti niso izkoristili. So si pa Kralji prvo vodstvo, ki ga niso več izpustili iz rok, zagotovili v deveti minuti, ko je Adrian Kempe izkoristil podajo