V pravi luči jo bomo videli poleti, v najboljši morda prav na svetovnem prvenstvu

SiolNET 17.03.2023  |  Simon Kavčič

"Poškodba je preteklost, v pripravah na poletno sezono me ne bo nič več oviralo in poleti me boste videli v najboljši luči," obljublja trenutno najboljša slovenska troskokašica Neja Filipič, ki se je na marčevskem dvoranskem evropskem prvenstvu v Istanbulu vrnila po poškodbi tetive in osvojila peto mesto. Za poletje ima ambiciozne načrte, čeprav si konkretnih ciljev še ne želi postavljati.

Sportal Najboljša slovenska atletinja pogleduje proti velikemu mejniku Na nedavnem dvoranskem evropskem prvenstvu v Istanbulu je 27-letna Žirovka s 13 metri in 92 centimetri osvojila peto mesto. To je bilo v luči tega, da se je še nekaj tednov pred tekmovanjem v Turčiji spopadala s poškodbo tetive v stopalu, zadovoljiv dosežek, nam je povedala: "Nekako se je vse skupaj obrnilo v dokaj pozitivno smer, poškodba je sanirana, obenem pa sem dosegla neko zelo solidno