Dallas je bil na dobri poti, a jih je v zadnji četrtini odrezalo

SiolNET 20.03.2023  |  M. P.

Dallas Mavericks je v noči na torek v gosteh brez Luke Dončića doživel poraz proti Memphis Grizzlies, potem ko se je tekma končala z izidom 112:108. Dallas je bil do zadnje četrtine na dobri poti do zmage, nato pa jih je odrezalo.

Sportal Čančar in Dragić zmagala, a nista stopila na parket #video komentarji: 2 Soigralci Luke Dončića – ta zaradi poškodbe leve stegenske mišice ni igral že peto tekmo zapored – so pred zadnjo četrtino vodili za 13 točk (83:96), a te prednosti niso znali zadržati. Domači košarkarji so bistveno bolje zaigrali v obrambi in na ta način ustavili Kyrieja Irvinga. Košarkarji v zadnjih šestih minutah tekme niso dosegli niti enega koša iz igre. "Povedli smo za 16 točk in