Los Angeles do jubilejne stotice in zvezdice, Kopitar opozarja: Ne veselimo se prezgodaj #video

SiolNET 03.04.2023  |  R. P., S. K., STA

Hokejisti Los Angelesa s kapetanom Anžetom Kopitarjem so se ponoči z zmago s 4:1 na gostovanju v Vancouvru uvrstili v končnico lige NHL. Med podajalce se je tokrat vpisal tudi slovenski as, ki je podal Alexu Iafallu v 14. minuti za 1:1 in v 24. za 2:1. Kralji so osvojili še stoto točko v sezoni in na lestvici spet prehiteli Edmonton.

Liga NHL, 1. april V zadnji tretjini sta v nedeljo v Rogers Areni zabila še Uzbekistanec Artur Kalijev in Blake Lizotte. Gostitelji so povedli z golom Brockerja Boeserja. "Ne bom rekel, da je play off za nas olajšanje, saj smo slutili, da prihaja. Vseeno pa malce lažje zadihaš, ko si na lestvici priigraš to zvezdico ob svojem imenu," je po tekmi dejal trener Los Angelesa Todd McLellan. Vrhunci dvoboja v Vancouvru: Še vedno pa se kralji borijo za vrh na zahodu, kjer