Drama v Stožicah, Olimpija šele po deseti seriji kazenskih strelov strla Celje

SiolNET 04.04.2023  |  R. P., M. P., STA

Pokalna tekmovanja so polna presenečenj. In to se je zgodilo že na prvi četrtfinalni tekmi pokala Slovenije, ko je z golom Jakova Katuše Aluminij z 1:0 izločil branilca lovorike Koper. Bistrica je danes v drugoligaškem spopadu z 2:0 izločila Rogaško, Olimpija pa se je močno namučila s Celjem in ga v Stožicah strla šele v deseti seriji enajstmetrovk. V rednem delu tekme in v podaljšku golov ni bilo. Maribor je v sredo z drugoligašem Primorjem odigral odličnih prvih 30 minut in povedel z 2:0, a pozneje dobil

Pokal Slovenije, osmina finala Pokal Slovenije, četrtfinale: Četrtek, 6. april: V večerni tekmi sta se v osrednjem obračunu te faze tekmovanja pomerila prvo- in tretjeuvrščena ekipa prvenstvene lestvice. Začetek je bil popolnoma ljubljanski, saj so domači v prvih desetih minutah stisnili tekmece pred njihov gol, med številnimi priložnostmi je izstopal strel Timija Maxa Elšnika, ko je žoga zadela vratnico. V nadaljevanju so Celjani prišli do sape, bili v drugem