Spodrsljaj Barcelone v Milanu, v končnico še Partizan

SiolNET 07.04.2023  |  Š. L., STA

Košarkarji v evroligi so dokončali tekme predzadnjega, 33. kroga. Barcelona in njen slovenski Američan Mike Tobey sta v Milanu z Armanijem izgubila s 76:84. Kot šesta ekipa pa si je končnico zagotovil beograjski Partizan.

Evroliga, 32. krog Sportal Cedevita Olimpija po veliki drami in preobratu do zmage Milančani so večji del tekme vodili, tudi za več kot deset točk. V zadnji četrtini je sicer prav Mike Tobey z dvema trojkama - skupno je v 21 minutah dosegel 12 točk - znižal razliko, toda Armani je vseeno zanesljivo prišel do zmage proti eni od vodilnih ekip. Ta mu ne pomaga, saj nima več možnosti za končnico. V preostalih petkovih tekmah je Panathinaikos izgubil z Albo s 84:88. Na