Sevilla do izenačenja na Old Traffordu, Szczesny prestrašil navijače Juventusa

SiolNET 13.04.2023  |  S. K., Š. L.

V četrtfinalu evropske lige spremljamo štiri zelo zanimive pare. Največ oči je bilo danes uprtih na Old Trafford, kjer je Manchester United gostil rekorderko tekmovanja Sevillo. Rdeči vragi so že v prvem polčasu povedli z 2:0, a so se Španci v zaključku drugega polčasa vrnili v igro in poskrbeli za izenačenje. Juventus je doma z 1:0 premagal Sporting, za nekaj skrbi na tribunah torinskega stadiona pa je poskrbel poljski vratar domačih Wojciech Szczesny, ki je še pred koncem prvega polčasa v solzah zapustil

Liga Europa, osmina finala (povratne tekme) Sportal Real z odločnim korakom proti polfinalu, do prednosti še Milan Liga Europa, četrtfinale (prve tekme): Četrtek, 13. april: Sevilla, s šestimi naslovi rekorderka tekmovanja, rešuje skromno sezono, saj je v la ligi šele na 13. mestu, v Evropi pa ima priložnost, da si z morebitnim naslovom v evropski ligi zagotovi vstopnico za ligo prvakov. V četrtfinalu se Andaluzijci merili z Manchester Unitedom, ki je v osmini