Razkrivamo posnetek: kateri športni znamki zaupa Albert Riera? Preverite ekskluzivni intervju #VIDEO

SiolNET 19.04.2023

NK Olimpija je osvojila naslov državnega prvaka! V Stožicah je ekipa na tekmi proti NK Maribor naravnost navdušila z veličastno igro! Zmaji so namreč z zmago nad Mariborčani (2:0) že kar šest krogov pred koncem potrdili naslov prvaka! Že v prvem polčasu so si zagotovili zadetek, nato pa je Olimpija v drugem polčasu dominirala, za kar je bila nagrajena še z enim zadetkom.

Foto: Porsche Inter Auto CUPRA Porsche Verovškova in NK Olimpija Porsche Verovškova z znamko CUPRA kot glavni mobilni sponzor ponosno čestita šampijonom in zmagovalcem NK Olimpija. CUPRA Porsche Verovškova je glavni mobilni sponzor NK Olimpija in ponosni so, da zmaji letošnjo sezono vozijo vozila znamke CUPRA. Prvi dve vozili vozita trener Albert Riera in pomočnik trenerja Pablo Remon Arteta. Preverite ekskluzivni VIDEO intervju o tem, zakaj mu je pomembna strastna